PISHROCOMPRESSOR

s.

خواهشمند است نکات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:
1) فقط محصولات دارای قیمت در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی موجود می باشند ، و برای سایر اغلام مورد نیاز که در سایت درج نشده یا موجودی اتمام یافته با شماره های فروشگاه تماس حاصل نمایید.
_ بدیهی است در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای 1 کالا و اتمام موجودی آن کالا ، اولویت بر اساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران ، در کمتر از 2 ساعت کاری به حساب بانکی ایشان واریز می گردد.
2) کلیه ی قیمت ها لحظه ای بوده و ملاک محاسبه ، قیمت محصول در زمان پرداخت وجه می باشد.
3) هزینه ارسال کالا با توجه به نحوۀ ارسال منتخب شما و طبق تعرفه های آن شرکت حمل و نقل محاسبه شده و در هنگام تحویل کالا از خریدار دریافت می گردد.
_تبصره : در صورتی که کالا های سفارش شما بیش از یک یا حجم محصولات سفارش بالا باشد ممکن است در هزینه حمل و نقل افزایش قیمت وجود داشته باشد که فروشگاه بعد از بررسی و قبل از ارسال آن را با خریدار هماهنگ خواهد نمود. 
4) هزینه ارسال کالا به باربری یا ترمینال برای ارسال به شهرستان ها متناسب با باربری مورد نظر مشتریان و نوع کالا متفاوت بوده و پس از تایید  میزان هزینه توسط مشتریان عزیز، کالا به باربری یا ترمینال ارسال خواهد شد.

5) زمان ارسال کالا با توجه به میزان ترافیک کاری این مجموعه بین 1 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد.
6) نام و شماره بیجک باربری های شهرستان از 2تا24 ساعت کاری بعد از ارسال کالا مشخص شده و از طریق اس ام اس و کد رهگیری اطلاع رسانی خواهد شد.
7) در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با واحد پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.در سایت موجود میباشن